Umbro Olio Extra Vergin di Oliva Oliwa z oliwek z Pierwszego Tłoczenia do dań z grila 100ml Włoski but
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 8020312006660
Opis
Wyjątkowa oliwa z oliwek z dodatkiem aromatycznego rozmarynu i pikantnego pieprzu to prawdziwa uczta dla zmysłów. Stworzona z najwyższej jakości oliwek, tłoczonych na zimno, zachowuje pełnię smaku i wartości odżywczych. Naturalne dodatki nadają jej wyrazisty, ziołowo-korzenny charakter, który doskonale podkreśla smak dań pieczonych, mięs, ziemniaków, warzyw i focacci.
Każda kropla tej oliwy to esencja włoskiej pasji do gotowania – zamknięta w oryginalnej butelce w kształcie Półwyspu Apenińskiego, która przyciąga wzrok i sprawia, że produkt idealnie sprawdza się również jako prezent lub ozdoba stołu.
Cechy produktu:
-
Pojemność: 100 ml
-
Idealna do: dań pieczonych, marynat, grzanek, mięs i warzyw
-
Opakowanie: szklana butelka w kształcie Półwyspu Apenińskiego
-
Produkt inspirowany włoską tradycją kulinarną
Skład: oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 94% (pochodzenie UE), pieprz (czarny, zielony, różowy, biały), rozmaryn w zmiennych w proporcjach.
Średnie wartości odżywcze na 100g:
Energia 3410kJ / 829kcal
Tłuszcze 88,4g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 13,4g
Węglowodany 6,4g w tym cukry 2,1g
Białko 1,4g
Sól <0,01g
Pojemność: 100ml
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.